Акціонерний комерційний банк “Юнекс”

КБ „Юнекс” створінь у формі відкритого акціонерного товариства у 1993 році. Здійснює свою діяльність на підставі Ліцензії Національного банку України від 25 лютого 2002 року.

Банк здійснює більшість основних видів банківських операцій, що представлені на ринку фінансових послуг, включаючи обслуговування корпоративних клієнтів, інвестиційний бізнес та комплексне обслуговування різноманітних фінансових проектів.

Приоритетними галузями діяльності банку є гірнично-збагачувальна, металургійна, машино- та суднобудівна галузі, а також харчова промисловість.

Серед клієнтів банку великі підприємства гірничо-добувної та металургійної галузей, експортери металургійної продукції, суднобудівні, будівельні підприємства, інвестиційні та страхові компанії, сільськогосподарські підприємства, успішні підприємства малого та середнього бізнесу.

Приоритетним напрямком діяльності Банку були та залишаються розвиток прогресивних, високоефективних банківських операцій та інструментів, що призначені для широкого кола клієнтів. Основний принцип банку – індивідуальний підхід до кожного клієнта та якість наданих послуг. Банк проводитиме гнучку тарифну політику.

Банк здійснює ретельний моніторинг та професійний аналіз особливостей національних фінансових ринків. Це дозволяє кваліфіковано обслуговувати проекти щодо зовнішньо-економічної діяльності та прогнозувати стан ринків, що дає змогу приймати обґрунтовані рішення.

Усвідомлюючи, що надійність та якість надання банківських послуг багато в чому залежить від кваліфікації персоналу, Банк проводитиме продуману кадрову політику, спрямовану на співпрацю з кваліфікованими фахівцями, що здатні в стислі терміни вирішувати складні завдання. Більшість працівників Банку мають вищу освіту за фахом, та постійно підвищують свою кваліфікацію.

Адреса головного офісу: м. Київ, вул. Почайнинська, 38/44

Ліцензія: №56 від 25.02.2002