ВАТ Комерційний банк “Південкомбанк”

В стані ліквідації

Відкрите акціонерне товариство комерційний банк «Південкомбанк» розпочав свою роботу 3 жовтня 1991 року, коли був зареєстрований Національним банком України у Дніпропетровську. Банк має ліцензію НБУ від 17.02.03 та дозвіл №44-2 на право проведення банківських операцій. На сьогодні банк є членом Асоціації українських банків, засновником міжбанківської валютної біржі, акціонером міжрегіональної фондової спілки, учасником платіжних систем «Укркарт» та «Юніон карт», системи термінових платежів «Вестерн Юніон», «Анелік», учасником фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Акціонери «Південкомбанку» – 30 юридичних та 476 фізичних осіб. банківських послуг.

У 2003 році банк переніс свій центральний офіс до Донецька. Кілька років тому «Південкомбанк» впевнено подолав низку економічних та політичних криз у країні, а зараз продовжує інтенсивно розвиватися на території України. Філії «Південкомбанку» відкриті у Києві, Дніпропетровську та Кривому Розі, функціонують відділення у Дніпропетровську, Донецьку, Маріуполі, Одесі.

Найближчим часом планується відкриття відділень у Харкові, Києві, Дніпропетровську та Черкасах. ВАТ КБ «Южкомбанк» надає широкий спектр банківських послуг та надає клієнтам гнучкі умови кредитування, вигідні депозитні програми, високі відсоткові ставки (11,5% у валюті та 17% у гривні), можливість швидко і безпечно здійснювати валютообмінні операції. Банк неухильно стежить за якістю своїх послуг і, дорожчачи бездоганною репутацією, точно виконує прийняті на себе зобов’язання перед клієнтами та партнерами. У результаті протягом 15-ти років роботи на банківському ринку України «Південкомбанк» завоював довіру різних клієнтів: від приватних осіб до великих компаній.

Адреса головного офісу: м. Донецьк, пр. Ватутіна, 33-а

Ліцензія: №44 від 17.02.2003