Лучшие предложения

Специальное предложение «Легкий кредит» от «Укрсоцбанк». Вы хотите взять кредит на покупку жилья, но опасаетесь, что он станет тяжким финансовым бременем для Вас?

Финансы и кредит

Экстренную помощь в виде необходимой суммы наличных отныне можно получить в Приватбанке. Причем - в течение 15 минут и с минимальным пакетом документов.

Новости пресс-служб

В Интернет-киосках ПриватБанка можно в считанные минуты открыть себе депозитный счет. Теперь полностью отпадает необходимость стоять в очереди в кассу.

Акционерный коммерческий банк "Юнекс"

АКБ „Юнекс” створений у формі відкритого акціонерного товариства у 1993 році. Здійснює свою діяльність на підставі Ліцензії Національного банку № 56 від 25 лютого 2002 року.

Банк здійснює більшість основних видів банківських операцій, що представлені на ринку фінансових послуг, включаючи обслуговування корпоративних клієнтів, інвестиційний бізнес та комплексне обслуговування різноманітних фінансових проектів.

Пріоритетними галузями діяльності банку є гірнично-збагачувальна, металургійна, машино- та суднобудівна галузі, а також харчова промисловість.

Серед клієнтів банку великі підприємства гірничо-добувної та металургійної галузей, експортери металургійної продукції, суднобудівні, будівні підприємства, інвестиційні та страхові компанії, сільськогосподарські підприємства, успішні підприємства малого та середнього бізнесу.

Пріоритетним напрямком діяльності Банку були та залишаються розвиток прогресивних, високоефективних банківських операцій та інструментів, що призначені для широкого кола клієнтів. Основний принцип банку— індивідуальний підхід до кожного клієнта та якість наданих послуг. Банк проводить гнучку тарифну політику.

Банк здійснює ретельний моніторинг та професійний аналіз особливостей національних фінансових ринків. Це дозволяє кваліфіковано обслуговувати проекти по зовнішньо-економічній діяльності та прогнозувати стан ринків, що надає змогу принімати обгрунтовані рішення.

Усвідомлюючи, що надійність та якість надання банківських послуг багато в чому залежить від кваліфікації персоналу, Банк проводить продуману кадрову політику, що спрямована на співпрацю з кваліфікованими фахівцями, що здатні в стислі терміни вирішувати складні задачі. Більшість працівників Банку мають вищу освіту за фахом, та постійно підвищують свою кваліфікацію.

Адрес главного офиса: г.Киев, ул. Почайнинская, 38/44
Лицензия: №56 от 25.02.2002